fb.    in. 

Nazywamy się m.dizajn .

Naszą pasją jest projektowanie wnętrz. W swoich realizacjach staramy się łączyć najnowsze trendy z ponadczasowymi rozwiązaniami.

Inspirację czerpiemy z życia codziennego, tego co nas otacza. Lubimy przemyślane wzornictwo przemysłowe wpasowane w piękne wnętrza.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do detalu i jakości, ponieważ to właśnie szczegóły nadają wnętrzu klasę i nastrój. Projektując szczególną uwagę zwracamy na ergonomię. Piękno wnętrza powinno być dopełnione funkcjonalnością.

Punktem wyjścia w naszej pracy jest poznanie potrzeb klienta i odpowiednie dostosowanie do nich. Aktywnie doradzamy w kwestii aranżacji wnętrza, mając na uwadze ustalony przez Klienta budżet.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i maksymalnie angażujemy się w jego projekt. W trakcie współpracy zależy nam na sprawnej komunikacji gwarantującej obopólne zadowolenie z efektu.

Wiemy, że zadowolony klient to najlepsza rekomendacja !

Niezależnie od tego, czy postawiłeś nowy dom, odebrałeś właśnie klucze do wymarzonego mieszkania czy masz już lokum, przeniesiemy tam Twoje wnętrze.

Nasza oferta.

projekty wnętrz nowych i modernizowanych

projekty wnętrz mieszkalnych i publicznych

projekty wnętrz z nadzorem autorskim

projekty pojedynczych pomieszczeń (kuchnie, łazienki, salony, pokoje dziecięce itp.), projekty mebli

wizualizacje projektowanych wnętrz

porady w zakresie: doboru kolorystyki, oświetlenia, wzornictwa, ustawienia mebli i ich doboru

Współpraca z MDIZAJN to czysta przyjemność! Każde pomieszczenie w naszym domu zaprojektowane przez MDIZAJN jest spójne z reszta domu. Jedno pomieszczenie nawiązuje do drugiego i wszystko razem idealnie współgra. Od początku do końca wszystko układało się bardzo dobrze. Osoby pracujące w MDIZAJN od razu wiedziały w jakim kierunku mają iść projektując nasz dom. Projekty każdego pomieszczenia były zawsze profesjonalnie przygotowane i dużo w nich było unikatowych i praktycznych rozwiązań. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ po pierwsze sami nigdy w życiu nie zdołalibyśmy urządzić tak ciekawie naszego domu, a po drugie proces projektu przebieg zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Z czystym sumieniem polecamy MDIZAJN J. Ł. Piech
Wspomnienie współpracy z M.dizajn przy projektowaniu wnętrz Domu Pomocy Społecznej w Staniątkach, wywołuje mój szczery uśmiech. Z wielu powodów było to doświadczenie niezwykłe – trudne wyzwanie wykonywane pod presją czasu, wymagań i wygórowanych oczekiwań, a jednocześnie poczucie uczestnictwa w swego rodzaju misji, stworzenia miejsca, które wielu ludziom miało zastąpić dom. Z jednej strony rysunki techniczne, normy, atesty, technologie – z drugiej – człowiek, jego emocje, potrzeby i upodobania. Dwa światy, od których harmonijnego współistnienia zależy bardzo wiele i które należało pogodzić w jednym, spójnym projekcie. M.dizajn doskonale odnajduje się w obu światach. Jest profesjonalnym biurem, które przygotowało kompletną dokumentację inwestycji, czy w sposób zupełnie naturalny dokonywało najbardziej skomplikowanych technicznych uzgodnień z wykonawcą, a następnie, z całą skrupulatnością, weryfikowało rzetelność wykonanych prac, wspierając, a niejednokrotnie wręcz wyręczając, inwestora. Ale M.dizajn jest również pełnym ciepła, cierpliwości i wyrozumiałości partnerem do rozmowy, którego dociekliwość i zaangażowanie owocuje proponowaniem najlepszych możliwych rozwiązań. Dzięki tej wszechstronności M.dizajn, powstał niezwykły obiekt, który zachwycił zaproszonych gości w chwili otwarcia i zachwyca kolejnych, którzy przyjeżdżają do małych Staniątek z różnych stron świata, w ramach wizyt studyjnych, z miast partnerskich Niepołomic, czy przy okazji zwiedzania położonego w sąsiedztwie klasztoru. Może być to miarą sukcesu, który odniósł projekt M.dizajn. Jednak jego największym sukcesem jest to, że codzienni użytkownicy i ich rodziny, dla których Biuro Projektowe M.dizajn stworzyło miejsce, w którym jesień życia przybiera cieplejsze barwy, nazywają je domem.
a
Współpracowałam z firmą Mdizajn w zakresie wykonania projektów wykończenia wnętrz i doboru wszystkich mebli i dodatków. Projekty sypialni córki oraz syna, a kilka lat pózniej projekt łazienki i sypialni w pełni spełniły moje oczekiwania. Projekty oraz rozpatrzenie rynku pod względem mebli i dodatków zostało wykonane profesjonalnie, w wyznaczonym terminie i z uwzględnieniem gustu zleceniodawcy. Często spotykane wśród biur projektowych narzucanie określonych firm meblarskich czy wykończeniowych w żadnym razie nie można kojarzyć z Mdizajn. Dziękuję za profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, przystępną cenę i przemiłą atmosferę współpracy. W przyszłości z pewnością skorzystam z Waszych usług. Jeszcze raz dziękuję za stworzenie wnętrz tak bliskich mojemu sercu.
W. Majka - Kurdyś