Archiwum dla daty: Listopad 2014
Co roku mniej więcej o tej porze... rzucamy się na ozdoby świateczne pojawiające się w sklepach snując nowe wizje udekorowania naszego domu. Wiele pracy i wysiłku oraz fantazji wkłądamy w udekorowanie naszego domu, ewentualnie w niektórych polskich domach ogrodów ;-) zapominając o bardzo efektownym i klimatycznym przystrojeniu naszych drzwi frontowych.
Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz w domu czy bloku, każdy z nas posiada dzrwi którym może nadać świateczny charakter zapraszający do środka. Miło gdy ciepło bije już od wejścia.
Poniżej moje inspiracje na ten sezon !


czytaj więcej ...
Paleta , szpula, drewniana skrzynka - nikomu już niepotrzebne, nadające się jedynie do zasilenia naszego kominka.
Nic bardziej mylnego. Wystarczy odrobina chęci i czasu lub znajomość ze "złotą rączką".
Można wyczarować niepowtarzalne, designerskie meble!


Tarasowe...


Kuchenne...
Salonowe....
Sypialniane...
a nawet łazienkowe....


wygodna huśtawka z mini palety do kupienia w sklepie
http://dekoeko.com
Palet można używać też śmiało aranżując wnętrza sklepów, restauracji - odpowiednio podświetlone tworzą niespotykany klimat
Mam nadzieję że zaszczepiłam w kimś małą chęć majsterkowania....i poddałam pomysł na być może zalegającą starą piwniczną skrzynkę ?

lovingit.pl
domoholicy.com.pl
homebook.pl
jakurzadzic.com
palape.pl
dekoeko.com
czytaj więcej ...
Jestem projektantką wnętrz, która po godzinach uwielbia wyszukiwać klimatyczne, godne uwagi i piękne rzeczy. Uwielbiam zatracać się w sieci, na pchlim targu, w klimatycznych sklepikach. Cieszą mnie rzeczy duże i zauważalne, ale też te malutkie, smaczki w postaci wzoru na gałce do mebli.