Archiwum dla daty: Styczeń 2012
Łazienka - pomieszczenie o charakterze sanitarnym, służące do wykonywania czynności związanych z utrzymaniem higieny osobistej, wymagających użycia wody. W łazience można się umyć, wykąpać, wziąć prysznic. Jest zwykle jednym z pomieszczeń wchodzących w skład lokalu mieszkalnego, budynku zamieszkania zbiorowego, pokoju hotelowego, oraz stanowi niezbędny element każdego miejsca publicznego.
http://retrorenovation.com

Dla mnie to pomieszczenie ciepłe, klimatyczne o charakterze pokoju. To wnetrze ,które wykonane jest z odpowiednich do funkcji materiałow przedewszytskim płytek, drewna egzotycznego, lakierowanego mdf.  Zawiera jednak elementy ,które zwykle umieszczamy w pokojach jak np obrazki na ścianie, stylowe ciepłe lampy, ozdobne salonowe lustra, dywany niekoniecznie te łazienkowe podgumowane.

Jak zwykle zamieszczam kilka inspiracji łazienek w których czułabym się niezwykle klimatycznie i jak zwykle są to łazienki w kolorach przeważającej bieli i szaro-niebieskiego.http://paonote-room269.blogspot.com
thesavvyphotographer.blogspot.com
http://pinterest.combenjamin-bullins.artistwebsites.comthesavvyphotographer.blogspot.comhttp://www.prettylittlegreenthings.comdecor8blog.comhttp://tileist.wordpress.comwitanddelight.tumblr.comrockettstgeorge.co.uk


http://www.cococozy.com 

czytaj więcej ...
Jestem projektantką wnętrz, która po godzinach uwielbia wyszukiwać klimatyczne, godne uwagi i piękne rzeczy. Uwielbiam zatracać się w sieci, na pchlim targu, w klimatycznych sklepikach. Cieszą mnie rzeczy duże i zauważalne, ale też te malutkie, smaczki w postaci wzoru na gałce do mebli.